Výstava kvetov a záhrad v meste Tulln

0

Najväčšia európska kvetinová show od 31. augusta do 4. septembra 2017
Téma: „Oslavujte vždy, keď sa naskytne príležitosť“

Medzinárodný veľtrh záhradníctva v Tullne je najdôležitejšou udalosťou pre amatérskych a profesionálnych záhradníkov. 530 vystavovateľov prezentuje všetky aktuálne trendy v záhradníctve: kvety, rastliny, ovocie, zeleninu, ako aj bazény a záhradný nábytok. S viac ako 200 tisícmi vystavenými kvetinami sa celá jedna hala výstaviska premení v najväčšiu európsku kvetinovú show s kvetmi od tých najlepších rakúskych záhradkárov a kvetinárov, v duchu sloganu: „Oslavujte vždy, keď sa naskytne príležitosť“.

„Karneval v Benátkach“ patrí medzi veci, ktoré sú na veľtrhu predstavené v podobe kvetov: Benátske okná zdobená tisíckami červených a fialových kvetov georgín v tých najživších farbách. Štyri metrové masky sa topia v mori červených a žltých ľalií.

 

„Hudobný festival“ pripomína „Woodstock“. Veľké pódium na medzinárodnom veľtrhu záhradníctva v Tullne je vyzdobené krásnymi kvetinovými ozdobami. Kvetináče s bohatými kvetmi, reproduktory s krásne vyfarbenými georgínami, karafiáty a chryzantémami. Medzi ďalšie témy, ktoré nájdete na veľtrhu, patria „Záhradníctvo“, „Narodeniny dieťaťa“ a „Vianoce“.

Rozsiahly program veľtrhu dopĺňajú početné špecializované výstavy, ako sú napríklad akcia s názvom „Vitajte v kráľovstve ruží“, „Výstava zeleniny: 4 ročné obdobia – jar, leto, jeseň a zima“ alebo „Návšteva zámockej záhrady“.


Na veľtrhu nájdete všetko pre amatérskych i profesionálnych záhradkárov: výbavu a nástroje pre záhradkárov, návrhy záhrad, bazény, prírodné bazénová jazierka, terasové záhony, príslušenstvo pre pestovanie kvetín, kvetináče, okrasné a ovocné stromy, kvety, zeleninu, trvalky, letné a zimné záhrady, tieniace systémy, záhradný nábytok, teakový nábytok, hojdacie siete a zastrešenie bazénov.

Reportáž z minulého ročníka

Otváracie hodiny

Od štvrtka od 31. augusta do pondelka 4. septembra 2017
Otvorené denne od 9.00 do 18.00, výstavisko Tulln
Ďalšie informácie nájdete na webovej stránke: www.messe-tulln.at

Ceny vstupného

Dospelí: 13,00 EUR
Skupiny (20+), seniori a študenti: 11,00 EUR
Deti vo veku od 6 do 15 rokov: 3,00 EUR
Deti do 6 rokov: zdarma

Miesto konania výstavy

MESSE TULLN GmbH
3430 Tulln, Rakúsko
Tel. +43/2272/624030
E-mail: [email protected]
web: www.messe-tulln.at

Cesta autom z Bratislavy

Text/foto: Messe Tulln

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu