Deň matiek na zámku Schloss Hof

0

Výnimočný program ku Dňu matiek na zámku Schloss Hof

12. máj je výnimočným dňom, na ktorý má zámok Schloss Hof pripravený špeciálny program, ktorý poteší nielen maminky. Návšteva malebného zámockého areálu môže byť krásnou darčekovou inšpiráciou ku Dňu matiek. Doprajte vašej mamke krásny deň plný unikátnych zážitkov a nezabudnuteľných momentov.

© SKB_Rita Newman

O 11.00 hod. sa obdivuhodná Slávnostná sála zámku Schloss Hof premení na dejisko koncertu Filharmónie Marchfeld. Tóny príjemnej hudby sa budú niesť skvostnými zámockými priestormi a krásne obohatia návštevu tohto neopakovateľného miesta. V zámockej reštaurácii „Zum weissen Pfau“ je pripravený kulinársky zážitok – brunch pri príležitosti Dňa matiek (nie je zahrnuté v cene vstupného), ktorý bude rozmaznávať vaše chuťové poháriky. Rozkvitnutá baroková záhrada ponúka prekrásne zátišia, kde si môžete vychutnať skutočný relax a celkom sa nechať unášať romantickou atmosférou tejto čarokrásnej lokality. Na 5. záhradnej terase si môžete v tôni gaštanov v sprievode živej jazzovej hudby vychutnať piknik (piknikový kôš si prinesiete resp. v prípade záujmu objednáte min. 2 dni vopred). Od 14.00 do 16.00 hod. vás očaria jedinečné jazdy na koči. Nenechajte si ujsť pohľad na zámocký areál z koča – je to úžasný zážitok.

(c)Christopher Jarnig

Pre malých návštevníkov sú pripravené hravé aktivity – zábava s bublifukom (12.00 – 15.00 hod.), pečenie keksíkov v tvare srdca (13.00 – 17.00 hod.), tvorba darčekov pre maminky v priestoroch Detského a rodinného sveta v Bäckenhofe (13.00 – 17.00 hod.) a obľúbené maľovanie na tvár (13.00 – 17.00 hod.). Od 13.00 do 15.00 hod. majú detskí návštevníci možnosť vytvoriť s bielym barokovým oslíkom tím a absolvovať dobrodružný parkúr, ktorý preverí ich šikovnosť. Jazdenie na poníkoch môžete deťom dopriať od 14.00 do 16.00 hod. Čeršničkou na torte je pútavé vystúpenie artistov.

© SKB_Astrid Knie

Otvorená bude aj brána v smere od Devínskej Novej Vsi. Sviatočný výlet do zámockého areálu Schloss Hof je možné skombinovať s prechádzkou cez Cyklomost slobody. Darujte svojej mamke krásne spomienky, ktoré jej budú pripomínať, aká je pre vás vzácna.

© SKB_Michal Cilc

Termín:           12. máj 2019

Miesto:           Schloss Hof 1, 2294 Schloßhof
Vstupné:         dospelí  15,- € | deti (6-18 rokov) 9,- € | deti do 6 rokov zdarma | rodinná
vstupenka (2 dospelí + max. 3 deti) 39,- €

 

TIP: Navštívte zámky Schloss Hof a Niederweiden s výhodnou ročnou vstupenkou: dospelí 34,- €; deti (6-18 rokov) 19,- €.

www.schlosshof.at/sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu