Jeseň na zámku Schloss Hof v znamení pestrosti

0

Jeseň so sebou prináša rozmanitosť, jedinečnú krásu meniacej sa prírody a neopakovateľnú atmosféru. Prchavý pôvab jesene môžete obdivovať aj v nádhernom prostredí Dolného Rakúska, v pôsobivom zámockom komplexe Schloss Hof. Táto výnimočná lokalita nadchýna svojou unikátnosťou i pestrosťou programovej ponuky.

halloweenske dekoracie
©-SKB_Astrid-Knie

9. a 10. októbra 2021 od 10:00 do 18:00 hod. si môžete vychutnať pútavý program jesennej slávnosti. Návštevníkov všetkých vekových kategórií poteší umenie vyrezávania tekvíc. Idylický zámocký statok ožije pestrým jesenným trhom s bohatým sortimentom úžasných výrobkov. Jedinečnosť atmosféry podčiarkne príjemná dychová hudba a chuťové poháriky potešia kulinárske špeciality z regiónu.

Ak chcete zámocký areál preskúmať z novej perspektívy, určite využite možnosť jazdy na koči (14:00 – 16:00 hod.; 2,- €/osoba). Pre deti je pripravená možnosť zajazdiť si na poníkoch (14:00 – 16:00 hod.; 1,- €/okruh) či prechádzka s alpakou, ktorá sa teší mimoriadnej obľube. Detský a rodinný svet poskytne priestor pre kreativitu a bude tiež miestom výnimočnej zábavy – detskí návštevníci vyhotovia v rámci tvorivých dielničiek krásne jesenné dekorácie z rozmanitých materiálov.

Halloween na zámku Schloss Hof
©-Dieter-Nagl-fur-SKB

Od 23. do 31. októbra od 10:00 do 18:00 hod. zámok Schloss Hof ovládnu čarodejnice, upíri a strašidlá. Všetci odvážni milovníci tajomna sú srdečne pozvaní vychutnať si tú pravú halloweenovú zábavu. Okrem iného sa môžete tešiť na strašidelný labyrint, tematické tvorivé dielničky, parkúr na metle pre malé i veľké čarodejnice a množstvo strašidelných zážitkov pre celú rodinu.

Výber z bohatého programu:

LABYRINT PLNÝ STRAŠIDIEL*

DIELNIČKY SO STRAŠIDIELKAMI | denne 11:00 – 17:00 hod. | platí sa príspevok za materiál

VYCHÁDZKA S ALPAKAMI | 23. – 24. októbra, 30. – 31. októbra | 11:00 – 17:00 hod.

STRAŠIDELNÝ KOČ A JAZDKYŇA ZO SVETA DUCHOV | 28. – 31. októbra | 14:00 – 16:00 hod. | príplatok za jazdu na koči 2,- €

LAHÔDKY NA ZAHRYZNUTIE* – strašidelné dobrôtky

PARKÚR NA METLE*

SELFIE FOTOSTÁNKY*

MALÁ UPÍRSKA ABECEDA – muzikál s možnosťou zapojiť sa | 26. a 31. október | 11:00 a 15:00 hod.

GAŠPARKO & CO – Čarovná tekvica | 30. október | 12:00, 13:30 a 15:00 hod.

A EŠTE OVEĽA VIAC

*denne

Tip: Vydajte sa po stopách slovenských krojov v rámci pútavej výstavy „Slovenský odev – tvorivé synergie“ na zámku Schloss Hof, ktorá začína už 8. októbra.

 

Miesto: Zámok Schloss Hof, 2294 Schloßhof 1

Otváracie hodiny: Aktuálne otváracie hodiny nájdete na tomto linku.
Venujte, prosím, pozornosť
aktuálnym opatreniam.

Informácie o cene vstupeniek sú k dispozícii na tomto linku. Vstupenky si môžete zakúpiť aj online na www.imperialtickets.com.

Bližšie informácie a rezervácie: www.schlosshof.at/sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu