Mušketieri ako hostia na zámku Schloss Hof

0

Ponorte sa do obdobia princa Eugena Savojského: pod mottom „ Jeden za všetkých – všetci za jedného“ na vás čakajú skvelé vystúpenia ušľachtilých zástupcov konskej ríše.

foto © Karin Burian
Foto © Karin Burian

Na počesť princa Eugena vyhlásil knieža Sternberg veľkolepý turnaj. Odvážni jazdci ukážu svoju šikovnosť pri rozmanitých dobových disciplínach. Ale byť len zručný v jazde a šikovne zdolávať prekážky nebude tentokrát stačiť. Do diania vstúpi aj nečestný Rochefort. Grófka Anna, sestra kniežaťa Sterneberga, ktorá si vybrala zámocký areál na víkendovú prechádzku na koči sa stane obeťou únosu. Podarí sa trom mušketierom Aramisovi, Athosovi a Porthosovi pod vedením D´Artagnana po napínavom boji oslobodiť krásnu grófku a zvíťaziť nad zlom? Aké ďalšie dobrodružstvá čakajú na mušketierov?

Musketierspiele 1 © Karin Burian
Foto © Karin Burian

Toto veľkolepé divadlo v podaní hviezdnych jazdcov a ešte dokonalejších koní prebiehajúce na slávnostnej zámockej lúke vám umožní nahliadnuť do sveta skutočných hrdinov a nikdy nevzdávajúcich sa gentlemanov. Mušketieri zavedú zámockých hostí do dôb dávno minulých, postarajú sa nielen o správnu dávku napätia ale aj o množstvo originálnej zábavy.
Aby popri koníkoch neostali ukrivdení ani zvyšní obyvatelia zámockého statku, nevynechajte prechádzku po zámockých pastvinách, nahliadnite do zvieracích príbytkov a zoznámte sa s novými mláďatkami na zámockom statku. Zámok Schloss Hof ponúka nádhernú prírodnú scenériu a zároveň i nezabudnuteľné kultúrne zážitky.

Miesto & čas:
Schloss Hof, 2294 Schlosshof 1
5., 7. & 8. máj 2016, 15.00 hod.
www.schlosshof.at

Vstupné do celého areálu vrátane podujatia:                   
Dospelí: 13,- €, deti (6 – 18 rokov): 8,- €, rodiny: 34,-€
Aj tu platí vaša ročná vstupenka: dospelí 34,- € , deti: 19,- €

Počas výletu na Moravské pole nezabudnite navštíviť aj mimoriadnu výstavu na zámku Niederweiden  „ František Jozef 1830-1916 – Poľovačka a voľný čas“

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu