Fiesta de los muertos vo Familyparku

0

Tento rok bude Halloween skutočne pestrofarebný! Od 25. októbra do 3. novembra budeme oslavovať mexický sviatok mŕtvych a vy sa môžete tešiť na 10-dňové hrôzostrašne krásne predstavenia pre celú rodinu!
Okrem otváracích hodín, ktoré budú čiastočne predĺžené až do 22:00 hod, na vás čaká fantastický sprievodný program. Veľká časť z našich atrakcií zostáva otvorená a je zárukou skvelých zážitkov z jazdy až neskoro do noci. Popri chodníkoch sme pre vás pripravili originálne svetelné efekty i nejedno strašidelné prekvapenie.

Program s rôznymi šou je tento rok absolútna bomba a koná sa denne vo veľkom cirkusovom stane: predstavenia pre deti s maskotom parku Filippom či večernú šou „Muerte Mistica“ si skrátka nemôžete nechať ujsť. K nezabudnuteľným zážitkom patrí i pestrý sprievod, ktorý je ideálnym zakončením šou pre deti.

NOVINKA!

Tento rok môžu tínedžeri a dospelí po prvý raz navštíviť profesionálny Strašidelný dom – Haunted House. Býva v ňom šialená rodina Sanchezovcov, ktorá vás naučí, čo je to strach!
Odporúčanie: vhodné pre návštevníkov od 14 rokov! Vstupenka nie je zahrnutá v cene denného lístka, jej cena je 3 € na osobu.


DARUJTE KRV A NAVŠTÍVTE FAMILYPARK BEZPLATNE

Dňa 31. 10. nás znova navštívia „upíri“ z Červeného kríža s dvoma autobusmi, v ktorých môžete darovať krv. Každý darca dostanete od nás ako poďakovanie vstup do Familyparku zadarmo.

Otváracie hodiny počas Halloweenu

25. októbra až 3. novembra 2019
Denne od 11:00 hod. Presné otváracie hodiny nájdete na webovej stránke www.familypark.at/halloween

Cena lístka: 26,00 euro
Deti do 3 rokov a majitelia celoročných lístkov majú vstup zdarma.
Cena vstupenky do Strašidelného domu: 3,00 EUR
Pri kúpe lístka online vás čakajú veľa zliav! www.familypark.at/ticketshop

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu