So Slovak Lines za kúpaním a rodinnou zábavou

2

Bratislava, 19. 6. 2019 – Slovak Lines prináša tento rok obľúbenú letnú linku v novej, zaujímavejšej podobe. Na výlet k jazeru Neusiedler See či do zábavného parku Familypark sa dopravíte pohodlne autobusom. Cenovo dostupný výlet do Rakúska je ideálny tip na horúce letné dni pre rodiny či skupiny kamarátov.

Autobusový dopravca Slovak Lines pripravil novú letnú linku do Rakúska so zastávkami v Neusiedl am See a Familypark pri St. Margarethen. Autobusové spojenie bude premávať od 22. júna do polovice septembra. Bude vyrážať každú sobotu a nedeľu o 8:30 h. z Autobusovej stanice v Bratislave a už o 10:00 h. zastavuje priamo pri bráne Familyparku neďaleko Neusiedler See. Autobus naspäť je pripravený o 16:00 h..

Neusiedler See je vyhľadávanou lokalitou pre oddych vrátane jeho aktívnejších foriem. K dispozícii je celá sieť prehľadne označených cyklotrás. Letná linka preto umožní cestujúcim vziať so sebou iba za jedno euro aj vlastný bicykel (za autobusom bude pripojený prívesný vozík). Lístok na autobus do Familyparku si budú môcť zákazníci zase kúpiť aj so vstupom do zábavného parku za mimoriadne zvýhodnenú cenu.

„Slovak Lines sa rozhodol vypočuť ohlasy cestujúcich, ktorí preferujú viac možností cenovo dostupnej zábavy a dobrodružstva v susednom Rakúsku. Vznikol tak nový formát už predtým obľúbenej letnej linky od Slovak Lines. Cestujúci s nami získajú zážitky, a to bez starostí s odvozom a parkovaním. Ešte viac nás teší, že im lístok so vstupom do Familyparku vieme ponúknuť s cenovým zvýhodnením,“ vysvetľuje hovorkyňa Slovak Lines Eva Vozárová.

Spojenie objavovania a zábavy

Familypark sa nachádza iba niekoľko kilometrov od Neusiedler See a ponúka návštevníkom všetkých vekových kategórií možnosť skvele sa zabaviť. Napríklad nová jazdná atrakcia Bláznivé tornádo s vami riadne „zatočí“ – loď sa hýbe zľava doprava a súčasne sa točí okolo vlastnej osi.

Na návštevníkov čaká aj nový Pirátsky chodník. Pri ňom prekonávate šikovne nebezpečnú morskú úžinu a na záver dobyjete vežu s pirátskou vlajkou.

Ak sa rozhodnete v horúcom letnom počasí preskúmať okolie jazera Neusiedler See, môžete sa rozhodnúť pre relax na pláži či aktívny oddych, a to v podobe mnohých vodných športov. Veľmi obľúbenou je tiež vyhliadková plavba loďou.

Lístok na výlet so Slovak Lines do Rakúska si pohodlne zakúpite cez webovú stránku alebo mobilnú aplikáciu spoločnosti (pre Android aj iOS).

Takéto sú ceny autobusových lístkov pre letnú linku Slovak Lines do Rakúska:

  • Cestujúci vo veku 3 a viac rokov, vrátane vstupného do Familyparku – 33 €
  • Cestujúci vo veku 3 a viac rokov, bez vstupu do Familyparku – 15 €
  • Cestujúci od 0 do 2 rokov (so vstupom do Familyparku zadarmo) – 10 €

Pre viac informácií: https://www.slovaklines.sk/extra-ponuky/familypark.html

text a foto: slovaklines.sk

2 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu