Kúpalisko Parkbad – Bruck an der Leitha

3

Na kúpalisko Parkbad v malom meste Bruck an der Leitha sa autom z Bratislavy dostanete približne za 30 minút. Najmä pre rodiny s deťmi je to skvelý výlet, počet slovenských návštevníkov sa z roka na rok zvyšuje.

Celý areál je pekne upravený a na brehu i vo vode vládne príkladná čistota. Na celej ploche je pokosený trávnik nie je problém nájsť tieň pod niektorým z početných stromov. Výhodou je pokojná atmosféra a nie deka na deke ako to poznáme z bratislavských kúpalísk. Aj možnosti vyžitia sú širšie.
V rámci vstupného je k dispozícii viacero bazénov. Voda v nich je solárne vyhrievaná, teplota sa podľa typu bazénu pohybuje medzi 25°C až 32°C. Okrem klasického plaveckého bazéna tu nájdeme aj hlboký skokanský bazén s meter vysokým pružným mostíkom a trojmetrovou skokanskou vežou. Ďalej bazén so silným prúdom vody v umelom koryte, rôzne vírivky a masážne trysky. Deti sa môžu tešiť na menší tobogan a tí najmenší majú plytký bazén so šmykľavkou a detské ihrisko. Počas školských prázdnin sa každý utorok a štvrtok s deťmi v bazéne čľapká aj gumová príšerka Nessie. Svoje ratolesti tu môžete prihlásiť i na kurz plávania.

Ponuka športových aktivít je široká, máte možnosť zahrať si futbal, basketbal, plážový volejbal či stolný tenis. Ak vás pobyt vonku omrzí navštívte fitnescentrum, saunu alebo solárium. Samozrejmosťou je na kúpalisku bufetové občerstvenie a kaviareň na terase. V meste je aj veľké nákupné centrum.

Kúpalisko Parkbad Bruck an der Leitha
© bruckleitha.at

Kúpalisko Parkbad Bruck an der Leitha
© bruckleitha.at

Kúpalisko Parkbad Bruck an der Leitha
© bruckleitha.at

Otváracie hodiny 2023

Denne 9:00 – 19:00

Cenník 2023

Deti do 3 rokov: vstup zdarma
Celodenná vstupenka pre dospelých (09.00 – 19.00 h): 8,- €
Denná vstupenka pre deti od 3 rokov a žiakov s preukazom (09.00 – 19.00 h): € 4,-
Denná vstupenka pre študentov, osoby na povinnej vojenskej službe a dôchodcov s preukazom totožnosti (09.00 – 19.00 h): € 4,50
Zvýhodnený denný lístok pre dospelých (od 16.00 hod.): 4,- €

Na obecnom úrade ( Gemeindeamt Bruck an der Leitha, Hauptplatz 16) je možné zákúpiť permanentky:

Sezónny lístok pre dospelých: € 80,-
Sezónny lístok pre deti od 3 rokov/žiakov: € 40,-
Sezónny lístok pre študentov, osoby na povinnej vojenskej službe a dôchodcov s preukazom totožnosti: € 50,-
Sezónny lístok pre chatu: € 60,-
Sezónny lístok do kabíny: 25 €

Kúpalisko Parkbad Bruck an der Leitha Kúpalisko Parkbad Bruck an der Leitha Kúpalisko Parkbad Bruck an der Leitha

Adresa:

Parkbad Bruck a.d. Leitha
2460 Bruck a.d.Leitha
Parkbadstrasse 5
www.bruckleitha.at
Telefón: +43 2162 63813

 

Cesta na kúpalisko z Bratislavy:


Zväčšiť mapu

 

3 KOMENTÁRE

  1. Samozrejmosťou je na kúpalisku bufetové občerstvenie a kaviareň na terase.???????????Ten bufet to musel biť určite slovenský majiteľ a pán s dlhými vlasmi a super okuliarmy a hlavne hygienické návyky pri podávaní jedla no tak to som si myslel že som zase na slovensku……….ináč všetko super na jedničku odporúčam.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu