Designer Outlet Parndorf – všetko čo potrebujete vedieť pred návštevou

2

Designer Outlet ParndorfAk máte radi značkové oblečenie a doplnky, ale nechcete za ne platiť príliš veľa, máme pre vás tip na skvelé miesto na nákupy. Ide o nákupné centrum Designer Outlet Parndorf, ktoré sa nachádza len 30 minút jazdy autom od Bratislavy a ponúka viac ako 160 obchodov s prestížnymi značkami za zvýhodnené ceny. Jeho hlavnou špecializáciou je predaj outletového tovaru, čo sú jednotlivé kusy alebo celé série oblečenia, obuvi a doplnkov, ktoré boli v bežných obchodovch nahradené novým sezónnym tovarom. V outlet centre sa predávajú značkové produkty s výraznými zľavami od 30% – 70%,  pravidelne sa konajú výpredajové akcie s ďalšími zľavami.

Designer Outlet Parndorf bol otvorený v roku 1998 ako prvý outletový projekt spoločnosti McArthurGlen v strednej Európe. Nachádza sa v okrese Neusiedl am See, neďaleko jazera Neusiedler See. Jeho architektúra je inšpirovaná tradičnou rakúskou architektúrou s farebnými fasádami a drevenými prvkami. Je to najväčší zamestnávateľ v regióne a každoročne ho navštívi viac ako 4 milióny nákupných nadšencov.

McArthur Glen Designer Outlet Parndorf
Foto: McArthur Glen Designer Outlet Parndorf

Najvýhodnejšie ponuky

V Designer Outlet Parndorf si môžete vybrať z bohatej ponuky oblečenia, obuvi, šperkov, hodiniek, kozmetiky, športových potrieb a domácich potrieb od známych značiek ako Prada, Armani, Nike, Adidas, Tommy Hilfiger, Polo, Ralph Lauren a mnohých ďalších. Ceny sú tu nižšie až o 70% po celý rok, pričom sa môžete tešiť aj na ďalšie akcie a zľavy počas letnej a zimnej sezóny alebo počas akcie Fashion Shopping Week. Okrem toho si tu môžete oddýchnuť v jednej z mnohých reštaurácií alebo kaviarní alebo si zabaviť deti na detskom ihrisku.

Mapa obchodov

Plán centra so zonamom obchodov nájdete tu.

Kedy sa oplatí nakupovať

Najlepší čas na nákupy v Designer Outlet Parndorf je v čase výpredajov, kedy je výber tovaru ešte väčší a ceny ešte nižšie. Tiež je dobré vedieť, že v obchodoch pracuje veľa Slovákov, takže ľahko sa dohovoríte v rodnom jazyku.

Občerstvenie a oddych

Súčasťou komplexu je aj 12 reštaurácií, kaviarní a fast foodov. Môžete si vybrať z tradičnej rakúskej kuchyne v Marché Restaurant Parndorf, talianskej kuchyne v Amici Napoli či ázijskej kuchyne u Wagamama. Ak máte chuť na niečo sladké alebo osviežujúce, môžete navštíviť Dunkin‘ Donuts alebo Starbucks Coffee.
Nájdete tu však aj známe reťazce Wagamama, Burger King či McDonalds.

Ak prídete s deťmi, nezabudnite ich zabaviť na detskom ihrisku Dinoland Childcare, kde sa môžu hrať pod dohľadom profesionálnych animátorov. Ak potrebujete nejakú pomoc alebo informáciu počas nákupov, môžete sa obrátiť na informačné centrum Guest Services, kde vám radi poradia. Tu si tiež môžete zapožičať kočík pre dieťa alebo vozík pre nákupy.

Hneď v susedstve Designer Outlet Parndorf je aj nákupný park PADO, kde nakúpite potraviny, drogistický tovar a pod.

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny
Pondelok 9:00 – 20:00
Utorok 9:00 – 20:00
Streda 9:00 – 20:00
Štvrtok 9:00 – 21:00
Piatok 9:00 – 21:00
Sobota 9:00 – 18:00
Nedeľa zatvorené

 

Parkovanie

Parkovanie je tu zadarmo a máte k dispozícii viac ako 4000 parkovacích miest. Na parkovisku sú aj nabíjacie stanice Smatrics a Tesla.

Cesta autom z Bratislavy

Ako sa dostať do Designer Outlet Parndorf? Najlepšie je ísť autom, cesta po diaľnici či okresných cestách trvá približne rovnako (30 min):

Cesta vlakom z Bratislavy

Na trase Bratislava – Parndorf Ort a ďalej premáva denne prihližne raz za hodinu vlakový spoj. Lístky si môžete kúpiť online alebo na pokladni ZSSK. V cene lístka je zahrnutá aj prípadná preprava bicykla. Cesta trvá približne 26 minút.

Designer Outlet Parndorf je však od stanice vzialený ešte asi 2km.
Medzi stanicou „Parndorf Ort“ a Designer Outlet Center premáva každých 30 minút pravidelný autobusový spoj Train Station Bus. Detailný razpis jázd si môžete pozrieť kliknutím na obrázok:

Ubytovanie

Najmä v lete sa oplatí zdržať sa na tomto mieste dlhšie. Blízke Neziderské jazero (Neusiedler See) ponúka mnoho aktivít pre malých aj veľkých. Najbližšia pláž je vzialená iba 8km. Ubytovať sa môžete priamo v Parndorfe, alebo v mestečkách s najkrajšími plážami – Neusiedl am See či Podersdorf.

Adresa

DESIGNER OUTLET PARNDORF
Designer Outlet Straße 1
7111 Parndorf
www.mcarthurglen.com

Ak chcete vedieť viac informácií o Designer Outlet Parndorf, navštívte jeho oficiálnu webovú stránku, kde nájdete aktuálny prehľad obchodov, ponúk a služieb aj v slovenskom jazyku. Tiež sa môžete prihlásiť na odber newslettera alebo sledovať outlet na sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

2 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu