Nákupy v Designer Outlet Parndorf

2

Designer Outlet ParndorfDesigner Outlet Parndorf je jedno z najnavštevovanejších rakúskych nákupných centier, ktoré sa nachádza približne pol hodiny cesty autom od Bratislavy (35km). Jeho hlavnou špecializáciou je predaj outletového tovaru, čo sú jednotlivé kusy alebo celé série oblečenia, obuvi a doplnkov, ktoré boli vytlačené z bežných obchodov novým sezónnym tovarom. V outlet centre sa predávajú značkové produkty s výraznými zľavami, ktoré sa pohybujú od 30% do 70% a pravidelne sa konajú aj výpredajové akcie s ďalšími zľavami.

Najvýhodnejšie ponuky

V Designer Outlet Parndorf si môžete vybrať z viac ako 800 značiek v 158 obchodoch, takže nakupovanie vám môže trvať celý deň. Centrum sa skladá z dvoch hlavných častí – veľkého obchodného domu s luxusnými značkami ako Jimmy Choo, Gucci, Prada, Joop, Armani, Hugo Boss a okolo neho sa nachádzajú samostatne stojace obchody značiek ako Mango, Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, Escada, Desigual, Aldo, Gant, Diesel a ďalšie.

Mapa obchodov

Plán centra so zonamom obchodov nájdete tu.

Kedy sa oplatí nakupovať

Najlepší čas na nákupy v Designer Outlet Parndorf je v čase výpredajov, kedy je výber tovaru ešte väčší a ceny ešte nižšie. Tiež je dobré vedieť, že v obchodoch pracuje veľa Slovákov, takže ľahko sa dohovoríte v rodnom jazyku.

Občerstvenie a oddych

Súčasťou komplexu je aj 12 reštaurácií, kaviarní a fast foodov ako Wagamama, Starbucks či Burger King. Hneď vedľa komplexu je reštaurácia McDonalds. Pre najmenších je pripravené veľké kryté ihrisko či Dinoland so skúsenými animátormi. Cena na hodinu je 3€, viac na tomto odkaze.

Hneď v susedstve Designer Outlet Parndorf je nákupný park PADO, kde nakúpite potraviny, drogistický tovar a pod.

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny
Pondelok 9:30 – 20:00
Utorok 9:30 – 20:00
Streda 9:30 – 20:00
Štvrtok 9:30 – 20:00
Piatok 9:30 – 21:00
Sobota 9:00 – 18:00
Nedeľa zatvorené

 

Parkovanie

Parkovacie možnosti sú veľmi dobré a bezplatné. Designer Outlet Parndorf má k dispozícii veľké parkovisko pre návštevníkov, ktoré je bezplatné po celý deň. Na parkovisku sú aj nabíjacie stanice Smatrics a Tesla.

Cesta autom z Bratislavy

Cesta autom po diaľnici či okresných cestách trvá približne rovnako (30 min.), takže nemá zmysel si iba kvôli návšteve Designer Outlet Parndorf kupovať diaľničnú známku.

Cesta vlakom z Bratislavy

Na trase Bratislava – Parndorf Ort a ďalej premáva denne prihližne raz za hodinu vlakový spoj. Lístky si môžete kúpiť online alebo na pokladni ZSSK. V cene lístka je zahrnutá aj prípadná preprava bicykla. Cesta trvá približne 26 minút.

Designer Outlet Parndorf je však od stanice vzialený ešte asi 2km.
Medzi stanicou „Parndorf Ort“ a Designer Outlet Center premáva každých 30 minút pravidelný autobusový spoj Train Station Bus. Detailný razpis jázd si môžete pozrieť kliknutím na obrázok:

Ubytovanie

Najmä v lete sa oplatí zdržať sa na tomto mieste dlhšie. Blízke Neziderské jazero (Neusiedler See) ponúka mnoho aktivít pre malých aj veľkých. Najbližšia pláž je vzialená iba 8km. Ubytovať sa môžete priamo v Parndorfe, alebo v mestečkách s najkrajšími plážami – Neusiedl am See či Podersdorf.

Adresa

DESIGNER OUTLET PARNDORF
Designer Outlet Straße 1
7111 Parndorf
www.mcarthurglen.com

2 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu