Seebad Rust – kúpalisko na brehu Neziderského Jazera

0

Kúpalisko Seebad Rust predstavuje ideálnu destináciu pre rodiny hľadajúce zábavu, relax a nezabudnuteľný letný zážitok. Tento rekreačný komplex úspešne prepája prirodzenú krásu jazera s modernými atrakciami, čím vytvára fascinujúci zážitok pre návštevníkov všetkých vekových skupín.

Kúpalisko Seebad Rust láka návštevníkov svojimi gejzírmi  a kanálom s bielou vodou. Striekajúce sprchy a šmýkačky pridávajú na adrenalíne a vzrušení, čím robia z každej návštevy nezabudnuteľný zážitok. Medzi atrakciami nájdete aj pútavé lezecké prekážky, kde sa môžu deti bezpečne vyblázniť a užiť si nekončiace špliechanie.

 

Ale zábava v Seebade Rust nekončí pri vode. Návštevníci sa môžu pustiť do súťaživých hier, ako je minigolf, stolný tenis alebo plážový volejbal. Tieto aktivity pridávajú na rozmanitosti zážitku a ponúkajú návštevníkom možnosť vyskúšať si niečo nové a vzrušujúce.

Počas letných mesiacov je v Seebade Rust postarané o najmenších. Organizovaná detská animácia zaručuje, že sa deti nebudú nudiť a budú mať možnosť vytvoriť si nové priateľstvá, zatiaľ čo rodičia môžu využiť chvíle oddychu. Dospelí si môžu vychutnať čas strávený s knihou alebo jednoducho relaxovať na priestrannom trávniku na opaľovanie.

Seebad Rust je tak viac ako len kúpalisko. Je to miesto, kde sa spojí zábava a relax, a kde každý návštevník nájde niečo, čo ho poteší. Bez ohľadu na to, či hľadáte adrenalínovú vodnú zábavu, pokojné miesto na relaxáciu alebo rodinnú zábavu na súši, Seebad Rust je destináciou, ktorá splní všetky vaše očakávania.

Otváracie hodiny 2024

  • máj, jún, september od 10.00 do 18.00 hod.
  • júl a august denne od 9 do 19 hod.
  • v prípade nepriaznivého počasia zatvorené.

Cenník 2024

Seebad Rust Dospelí Deti
Vstup na 1 celý deň € 7,50 € 4,00
Od 16:00 hod. € 4,50 € 3,00
3 po sebe nasledujúce dni € 20,00 € 9,00
7 po sebe nasledujúce dni € 40,00 € 18,00
Sezónna karta € 75,00 € 40,00
Skupiny nad 15 osôb € 5,50 / € 4,00 € 2,50 / € 2,00
Ležadlá € 5,50 / Deň
€ 20 Záloha
Skrinky Zdarma / Deň
€ 30 / Sezóna

Osoby so zdravotným postihnutím majú 50 % zľavu na vstupné.

Cesta z Bratislavy

Facebook: https://www.facebook.com/seebadrust/
Web: www.seebadrust.at
foto:seebadrust.at

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu