Autobusom do Hainburgu

0

Ak plánujete cestovať autobusom z Bratislavy do Hainburgu, môžete využiť autobusovú linku číslo 901 od spoločnosti Arriva. Linka 901 premáva denne, v pracovné dni 16x, v soboty 15x a v nedele (a spoločné rakúske a slovenské sviatky) 10x.

Foto:Arriva

Linka premáva zo zastávky Bratislava – Most SNP,  ďalej cez Aupark (v smere do Bratislavy), Einsteinovu cez Wolfsthal až do Hainburg an der Donau. 

Na linke platia prepravné a tarifné podmienky IDS BK, pre rakúske prihraničie je v IDS BK vytvorená nová zóna 190.  Nakoľko autobusy prechádzajú aj bratislavskými zónami 100 + 101, cestovné lístky je možné zakúpiť len v kombinácii 100 + 101 + 190. Všetky zastávky sú na znamenie.

Jednorazové lístky sú k dispozícii u vodiča autobusu alebo v aplikácii IDS BK. Električenku si cestujúci majú možnosť zakúpiť prostredníctvom aplikácie IDS BK alebo v pokladniach bratislavskej Autobusovej stanice NIVY.

Cenník 2023

  • u vodiča autobusu: základný 2,50€/ zľavnený 1,50€ (cestovné listky sú neprestupné)
  • v aplikácii IDS BK: základný 2,50€/ zľavnený 1,25€ (cestovné lístky sú prestupné s časovou platnosťou 60 min.)

Cestovný poriadok (PDF): https://arriva.sk/files/ba/cp/2023/901.pdf
Zástavkový CP (PDF) https://arriva.sk/files/ba/vyvesky/901.pdf
Podrobný cenník cestovných lístkov (PDF): https://arriva.sk/bratislava/wp-content/uploads/sites/14/2022/09/901-Bratislava_Hainburg.pdf
IDSBK: https://www.idsbk.sk/

Na financovaní linky sa po dohode spolupodieľajú traja partneri: Bratislavský samosprávny kraj, Hlavné mesto SR Bratislava a spolková krajina Dolné Rakúsko.

Tu nájdete oficiálny web prepravcu Arriva, profily spoločnosti na sociálnych sieťach Facebook, Instagram, Youtube

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu